Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 100,00 zł.

Tritanowe butelki na wodę

Tritanowe butelki na wodę Casno

to idealny wybór dla całej Twojej rodziny. Świetnie sprawdzi się podczas treningu w klubie lub w plenerze. Będzie także praktycznym dodatkiem do szkolnego plecaka. Jej właściwości sprawiają, że daleko w tyle pozostawia tradycyjne plastikowe butelki na wodę.

Tritanowe butelki na wodę Casno, to ukłon w stronę ochrony środowiska. Butelka na wodę wykonana z tritanu jest o wiele trwalsza od plastikowej. Dłuższy okres użytkowania sprawia, że nie musisz wymieniać jej tak często, jak zwykłą butelkę z plastiku. Poza tym, butelka na wodę z tritanu nie zawiera szkodliwych związków, które oddziałują zarówno na człowieka, jak i środowisko.

Oczywiście tritanowe butelki na wodę Casno są BPA Free! Dzięki czemu wiadomo, że nawadnianie jest bezpieczne.

Butelka na wodę z tritanu jest także odporna na działanie skrajnych temperatur. Zalewając ją wrzątkiem, nie musisz obawiać się odkształcenia butelki. Butelka tritanowa jest również odporna na działanie mrozu. Nawet w przypadku zamarznięcia zawartości, nie musisz obawiać się rozsadzenia butelki.

Tritan jest tworzywem sztucznym, które do złudzenia przypomina szkło. Dzięki temu tritanowe butelki na wode Casno są bardzo efektowne i eleganckie. Tritan pozwala na produkcję butelek w rozmaitych kształtach, wzorach i kolorach. Połysk i przejrzystość w połączeniu z  efektownym designem to dopiero początek długiej listy zalet butelki z tritanu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl