Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 100,00 zł.

Butelki na wodę

Butelki na wodę Casno

to odpowiedź dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie wygodę, która idzie w parze z zastosowaniem najnowszych technologii, mających na celu wyeliminowanie szkodliwych substancji, a także ceniących sobie ekologię.

Wielorazowa butelki na wodę Casno, wykonywane są z Tritanu, szkła borokrzemowego oraz stali.  Każda z nich jest trwała i projektowana w oparciu o najnowsze kryteria nowoczesnego designu oraz w oparciu o technologię, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Każda z naszych butelek – Tritanowa, Stalowa i szklana- jest wolna od szkodliwych substancji takich jak BPA czy inne bisfenole.  Obecność tych związków sprawia, że mogą one przenikać do płynu, jaki znajduje się w butelce i tą drogą dostawać do organizmu człowieka. Wybierając butelkę na wodę Casno, masz pewność, że woda, którą pijesz w trakcie treningu, jest wolna od szkodliwych związków.

Butelki na wodę marki Casno będą idealną propozycją dla osób, które są aktywnie fizycznie. Kupując butelkę na wodę Casno można zabrać ją na siłownię, do klubu fitness lub na trening plenerowy. Odpowiednie nawadnianie w trakcie ćwiczeń jest kluczową kwestią. Wielorazowa butelka na wodę pozwoli Ci szybko i skutecznie ugasić pragnienie.

Wśród praktycznych zalet, jakie posiada butelka na wodę firmy Casno, trzeba wymienić kompaktowe rozmiary i ergonomiczny kształt. Nie bez znaczenia są także walory estetyczne. Firma Casno ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji butelek ze szkła borokrzemowego, plastiku i stali. Dbałość o każdy szczegół pozwala tworzyć butelki na wodę, które są bezpieczne, trwałe i dopasowane do potrzeb osób aktywnych. Certyfikacja produktów normą ISO 9001 jest najlepszym potwierdzeniem ich jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl